Flesz Sp. z o.o. powstała w 1992 roku w odpowiedzi na nowo powstający rynek higieny i czystości firm i instytucji. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się przede wszystkim higieną łazienki.
Oferujemy urządzenia podawania środków czystości, dozowniki mydła w płynie, podajniki papieru toaletowego, zapewniające niekłopotliwe i ekonomiczne użytkowanie. Zaopatrujemy naszych klientów w materiały eksploatacyjne: mydła w płynie, papiery toaletowe, papierowe ręczniki składane, ręczniki w roli, czyściwa przemysłowe.

Od ponad 10 lat jesteśmy producentem ręczników papierowych   oraz papierów toaletowych jumbo, które składają się na atrakcyjną ofertę dla odbiorców hurtowych.

Dziś, choć nadal higiena łazienki jest dla nas jednym z filarów oferty, proponujemy kompleksowe systemy higieniczne dla firm, instytucji oraz firm sprzątających.

Dostarczamy kompletne rozwiązania umożliwiające utrzymanie czystości łazienki, kuchni, ciągów komunikacyjnych (korytarze, posadzki), mebli biurowych, miejsca pracy jak również obiektów przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami na terenie całego kraju. Pomaga nam w tym sieć naszych biur handlowych w Polsce oraz doskonała logistyka, zapewniająca punktualne dostawy we wskazane miejsce w kraju.

Potrzeby naszych klientów stanowią dla nas absolutny priorytet, któremu podporządkowane jest działanie Flesz Sp. z o.o. Szczegóły oferty, wraz z możliwością zakupów poprzez internet, znajdziecie Państwo na naszej witrynie.

 

Zapraszamy do współpracy,

Zespół Flesz Sp. z o.o.