Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Mop płaski

Mopy to kolejna ważna kategoria produktowa w naszej ofercie, która jest niezbędna do utrzymania czystości i porządku w każdej przestrzeni.

Na Flesz.net.pl znajdziecie Państwo każdy rodzaj mopów: te z bawełny, z mikrofazy, sznurkowe, rzepowe i mop płaski. Rozmiary naszych mopów to 40 cm, 50 cm w standardzie, oraz nawet 120 cm w kategorii mopy do zamiatania (DUSTMOP). Oferowane przez nas mopy nadają się do mycia wszystkich powierzchni – znajdziesz u nas ponad 20 modeli mopów.

Na przykład nasze mopy bawełniane zakładkowe są wykonane z przędzy bawełnianej, mają wzmocniony materiał bazowy mopa, o wysokiej chłonności wody, są odporne na kwasy i ługi – mocowane do stelaża za pomocą zakładek. Najlepszym wyborem będzie mop płaski, który będzie najbardziej uniwersalny.

Nasze mopy pochłaniają nawet najmniejsze cząstki brudu i doskonale nadają się do wszystkich rodzajów i typów podłóg i powierzchni, zarówno tych porowatych jak i gładkich. Mogą być stosowane zarówno na sucho lub na wilgotno.

Warto zastanowić się nad doborem odpowiedniego mopa do własnego użytku. Poza formą mopa warto wybrać wkład o odpowiedniej charakterystyce – dobrany do rodzaju czyszczonych powierzchni, intensywności użytkowania, stosowanych detergentów etc.

Mop płaski, dzięki odpowiednio dopasowanym kształtom, dobrze sprawdzi się przy czyszczeniu powierzchni gładkich, jak na przykład panele podłogowe czy glazura. Najbardziej popularne są mopy z prostokątną lub stopą czyszczącą z wkładem z mikrofibry. Wkład taki łatwo zdjąć i wyprać nie tracą jego właściwości.

Przy podłogach wykonanych z nierównych materiałów lub ograniczonych meblami, w narożnikach i załamaniach lepiej sprawdzą się mopy sznurkowe.

Niezbędnym elementem do każdego mopa są trzonki. Które wykonane są z trwałych materiałów, które gwarantują wysoką jakość wykonania.

Na stronie www.flesz.net.pl mamy pełną ofertę mopów, trzonków, a także wózków i wiader, które stworzą idealne, wygodne i praktyczne zestawy do sprzątania. Zapraszamy do zakupów.

Skip to content