Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Prześcieradła jednorazowe papierowe

Prześcieradło papierowe w rolce to produkt niezbędny w wszędzie tam gdzie czystość i higiena to podstawa. Pozwala zabezpieczyć wyposażenie przez negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Nasze prześcieradła papierowe wykonane są z najwyższej jakości włókniny, z makulatury i celulozy. Produkt ten jest miękki i delikatny, cechuje się wytrzymałością oraz trwałością. Zapewnia wysoki standard higieny podczas pracy w medycynie oraz kosmetyce. Znajduję swoje zastosowanie w szpitalach, gabinetach lekarskich, gabinetach masażu, kosmetycznych, salonach SPA i wielu innych. Produkt świetnie wchłania płyny oraz wodę.

Długość standardowych prześcieradeł w roli wynosi od 50 do 80 metrów, ale na indywidualne zamówienie możemy wykonać produkt specjalny, pod potrzeby klienta. Każda rolka prześcieradła zapakowana jest w oddzielną folię co utrzymuje jej czystość i zapobiega zabrudzeniom.

Prześcieradło papierowe to produkt wykorzystywany wszędzie tam gdzie czystość i higiena to podstawa. Pozwala one zabezpieczyć wyposażenie przez negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Korzystanie z prześcieradeł papierowych to bardzo praktyczne rozwiązanie, pozwalające na utrzymanie odpowiednich warunków sanitarnych w miejscach o dużej częstotliwości odwiedzin. Stosowane są na powierzchniach, które mają bezpośredni kontakt ze skórą pacjenta/klienta, by zapewnić mu należytą higienę i pełen komfort. Korzystają z nich nie tylko ośrodki medyczne, ale również salony kosmetyczne, studia masażu, fizjoterapii czy prywatne gabinety stomatologiczne. Prześcieradła jednorazowe używane są jako nakrycie do łóżek zabiegowych, stołów rehabilitacyjnych, foteli ginekologicznych czy kozetek lekarskich. Ich główną zaletą jest wygoda stosowania, wystarczy je rozwinąć na pożądanej powierzchni, a po wizycie oderwać używaną część i ponownie przykryć nową porcją papieru. Niweluje to uciążliwy obowiązek prania, nieustannej dezynfekcji i inwestowania w skomplikowane detergenty. Jest to rozwiązanie stosunkowo tanie i proste w obsłudze, a posiadanie specjalnego uchwytu na rolkę jeszcze bardziej ułatwia ich montaż.

Prześcieradła papierowe to artykuły, które zostały wyprodukowane przez naszą firmę w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość produktu. Kupując od nas zamawiasz bezpośrednio od producenta i wspierasz polskich przedsiębiorców i polską gospodarkę.

Prześcieradła jednorazowe wyprodukowane przez Flesz są wyróżnione oficjalnym oznaczeniem EU Ecolabel przyznawanym wyrobom przyjaznym dla środowiska, spełniającym wysokie standardy jakościowe i zdrowotne. Gwarantuje to najwyższą jakość i standard produktu.

Flesz to specjalistyczna hurtownia środków czystości i producent wyrobów papierowych, oferująca szeroki asortyment produktów dla konsumentów i przedsiębiorców. Jako producent prześcieradeł jednorazowych oferujemy produkty najwyższej jakości. Prześcieradła z naszego sklepu online zapewnią Tobie i Twoim klientom lub pacjentom najwyższy poziom komfortu, tym samym budując ich zaufanie do Twojej firmy.

 

Skip to content