Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

włókninowe

Prześcieradła jednorazowe włókninowe

Prześcieradła jednorazowe włókninowe to produkt wykorzystywany wszędzie tam gdzie czystość i higiena to podstawa. Pozwalają one zabezpieczyć wyposażenie przez negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Nasze prześcieradła jednorazowe z włókniny wykonane są z najwyższej jakości włókniny, dzięki czemu cechują się wytrzymałością oraz trwałością. Zapewniają wysoki standard higieny podczas pracy w medycynie oraz kosmetyce. Znajdują swoje zastosowanie w szpitalach, gabinetach lekarskich, gabinetach masażu, kosmetycznych, salonach SPA i wielu innych.

Korzystanie z prześcieradeł jednorazowych to bardzo praktyczne rozwiązanie, pozwalające na utrzymanie odpowiednich warunków sanitarnych w miejscach o dużej częstotliwości odwiedzin. Stosowane są na powierzchniach, które mają bezpośredni kontakt ze skórą pacjenta/klienta, by zapewnić mu należytą higienę i pełen komfort. Korzystają z nich nie tylko ośrodki medyczne, ale również salony kosmetyczne, studia masażu, fizjoterapii czy prywatne gabinety stomatologiczne. Prześcieradła używane są jako nakrycie do łóżek zabiegowych, stołów rehabilitacyjnych, foteli ginekologicznych czy kozetek lekarskich. Ich główną zaletą jest wygoda stosowania, wystarczy je rozwinąć na pożądanej powierzchni, a po wizycie oderwać używaną część i ponownie przykryć nową porcją papieru. Niweluje to uciążliwy obowiązek prania, nieustannej dezynfekcji i inwestowania w skomplikowane detergenty. Jest to rozwiązanie stosunkowo tanie i proste w obsłudze, a posiadanie specjalnego uchwytu na rolkę jeszcze bardziej ułatwia ich montaż.

Prześcieradła jednorazowe włókninowe dostępne w naszej ofercie są wykonane z wysokiej jakości surowców, pna nowoczesnej linii produkcyjnej w naszym zakładzie w Gręzówce- Kolonii. Wymiary proponowanych prześcieradeł dostępnych w naszej ofercie to 40cm, 50 cm, 60 cm, i 70 cm. Długość jednej rolki wynosi od 50 do 80 metrów. Rolka jest zapakowana w oddzielną folię co chroni produkt przed zakurzeniem lub uszkodzeniem. Prześcieradła o podstawowych szerokościach 50 cm i 70 cm pasują na wszystkie występujące na rynku łóżka, kozetki i inne meble.

Flesz jako producent oferuje prześcieradła włókninowe najwyższej jakości - wytrzymałe, hipoalergiczne i nie chłonące wody. W naszej ofercie występują takie prześcieradła jak:

  • prześcieradło włókninowe poliestrowe
  • prześcieradło włókninowe polipropylenowe

Nasze prześcieradła jednorazowe to artykuł, który został wyprodukowany przez firmę w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość. Kupując od nas zamawiasz bezpośrednio od producenta. Nasze prześcieradła jednorazowe to produkt, który łączy wysoką jakość wykonania oraz atrakcyjną i konkurencyjną cenę.

Prześcieradła wyprodukowane przez Flesz są wyróżnione oficjalnym oznaczeniem EU Ecolabel przyznawanym wyrobom przyjaznym dla środowiska, spełniającym wysokie standardy jakościowe i zdrowotne. Gwarantuje to najwyższą jakość i standard produktu.

Jeśli potrzebujesz innych produktów higienicznych zapoznaj się z całą naszą ofertą. Oferujemy również prześcieradła papierowe oraz szeroki asortyment ręczników papierowych.