Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Mydło w płynie

Mydło w płynie to absolutnie niezbędny element każdej toalety, który zapewnia czystość i higienę osobistą. To niezwykle popularny środek higieny wykorzystywany na co dzień w domach, biurach, zakładach produkcyjnych i nie tylko. Ze względu na łatwość użycia i wydajność z powodzeniem zastępuje klasyczne mydło w kostce. Jest przy tym dużo bardziej higieniczne ponieważ nie zbiera na swojej powierzchni bakterii ze względu na sposób dozowania. Szczelnie zamknięte w podajniku lub dozowniku mydło w płynie nie gromadzi wilgoci i jest łatwe w dozowaniu.

W naszej ofercie posiadamy mydła w płynie oraz mydła w pianie.

Do produkcji naszych mydeł wykorzystujemy naturalne składniki oraz delikatne detergenty. Dzięki czemu klient może cieszyć się ich delikatnością i przyjemnym zapachem podczas stosowania.

Mydło w płynie dobrze usuwa zabrudzenia, neutralizuje nieprzyjemne zapachy oraz nawilża dłonie. Nie podrażniają ani nie wysuszają zbytnio skóry. Są delikatne i przyjemne w użytkowaniu. Można je stosować zarówno do rąk, jak i do mycia ciała. Podczas użytkowania mydła uwalnia się świeży i przyjemny zapach, który pobudza zmysły.

Alternatywą dla mydeł w płynie są mydła w pianie. Są jeszcze bardziej wydajne niż mydła w płynie, a co za tym idzie ekonomiczne. W dozowniku mają formę cieczy, jednak przy pompowaniu spieniają się tworząc delikatną puszystą pianę. Taka forma powoduje ,że zmniejsza się niezbędna do mycia ilość mydła, ale także ilość potrzebnej wody do spłukania.

Produkt przeznaczony jest do standardowych dozowników mydła w płynie oraz pianie, które również są dostępne w naszej ofercie. Sprawdzą się w miejscach publicznych takich jak sklepy, szkoły, firmy usługowe, biura, hotele czy restauracje. Są niezbędne również przez naszych klientów w łazienkach ulokowanych w miejscach specjalistycznych takich jak szpitale, gabinety lekarskie, laboratoria, zakłady produkcyjne i inne, a przede wszystkim w gospodarstwach domowych.

Nasze mydło w płynie sprzedawane jest w wygodnych kanistrach z uchwytem o pojemności 5 litrów, co zapewnia rzadsze zakupy, dużą wydajność i komfort użytkowania. Oferowane przez nas mydła w płynie trafiają w gusta zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Artykuł został wyprodukowany przez firmę w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość . Kupując od nas zamawiasz bezpośrednio od producenta. Nasze mydła to produkt, który łączy wysoką jakość wykonania oraz atrakcyjną i konkurencyjną cenę.

W naszej ofercie znajdą Państwo również mydła antybakteryjne. Pozwalają one na dokładne pozbycie się nie tylko brudu, ale również gromadzących się na powierzchni skóry wszechobecnych bakterii i wirusów. Mydła antybakteryjne są przebadane dermatologicznie i całkowicie bezpieczne dla skóry.

Mydła w płynie to artykuły, które zostały wyprodukowane przez naszą firmę w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość. Kupując od nas zamawiasz bezpośrednio od producenta i wspierasz polskich przedsiębiorców i polską gospodarkę. Jeśli nie masz dozownika do mydła lub chcesz wymienić aktualnie posiadany model, wybierz go z naszej szerokiej oferty.

Higiena łazienki

Flesz Mydło w Pianie 5l

35.51  z VAT
15.76  z VAT
63.10  z VAT
18.35  z VAT
19.32  z VAT
18.35  z VAT
18.35  z VAT
Promocja!
+
Brak w magazynie
14.76  z VAT
Skip to content