Aktualności, Bez kategorii

Jubileusz z okazji 30-lecia działalności Flesz Sp. z o.o.

W październiku 2022 roku Flesz Sp. z o.o. obchodziła Jubileusz z okazji 30-lecia działalności. Tak, to już 30 lat na rynku B2B higieny firm i instytucji ….  

Obchody uroczystości miały miejsce w Hotelu Marina Diana nad Zalewem Zegrzyńskim.  W  części oficjalnej  krótkie przemówienie wygłosił   Założyciel i  Prezes Zarządu Flesz pan Maciej Russek.  Następnie  uhonorowano wieloletnich współpracowników firmy. Jesteśmy dumni że  piętnaście  osób w  zespole pracuje z nami ponad 10 lat, a  pięć osób ponad 15 lat. W tym  gronie trzy osoby: Dyrektor Handlowy, Kierownik Oddziału Białystok, Kierownik Oddziału Wrocław  to  pełni werwy „weterani” naszej organizacji  z ponad 20 letnim stażem ! Mam nadzieję, że po niezbyt męczącej ? części oficjalnej  uczestnicy bankietu  wspólnie świętowali  30-lecie firmy !  

Jako właściciel Flesz Sp. z o.   jestem wdzięczny Pracownikom za pełną profesjonalizmu, uczciwą pracę, za zaangażowanie i lojalność. Doceniam Wasz wkład w rozwój naszej Firmy.

Dziękuję dostawcom i podwykonawcom  za wspólne tworzenie wartości dla Naszych  Odbiorców oraz stworzenie skutecznego i doświadczonego zespołu.

Przede wszystkim jednak jesteśmy zobowiązani NASZYM KLINTOM I ODBIORCOM za wieloletnią współpracę i zaufanie do   Flesz Sp. z o.o.   Praca z Państwem to dla nas zaszczyt i przyjemność.

 

Z wyrazami szacunku,

Prezes Zarządu Flesz Sp. z o.o.

Maciej Russek

W załączeniu  kilka  zdjęć z  obchodów uroczystości.